Biz, karakterinizin renklerini yansıtan bir tuval olarak gördüğümüz, eviniz ve ofisiniz için, size özel ve özgün üretimler yapan bir aileyiz.

Evstil.com ailesi olarak "bireysel alan" kavramının kutsallığına inanıyoruz. Bize göre kişiye ayrılmış bir alan, boş bir tuvaldir; biz bu tuvali ruhunuzun ve estetik zevkinizin renklerine göre tasarlamanıza yardım etmek istiyoruz. Yola çıkarken de, bu hedefi kendisine parola edinmiş bir aileyiz.

***

Bütün bunlar güzel şeyler, kim her ayrıntısında karakterinden bir parça bulduğu, karizmatik tasarımlı ürünlerle dolu bir ofis veya ev istemez ki?... Ancak işin bir de güven boyutu var; böyle bir endişeniz varsa bilin ki sizi çok iyi anlıyoruz.

***

İçinizin rahat ettiği bir alışveriş tecrübesi yaşamanız için, bankalarda da kullanılan 128 bit şifreleme özelliğini kullanıyoruz; bu demek oluyor ki Evstil.com dan alışveriş yaparken, bir banka ile internet üzerinden işlem yaparkenki kadar güvendesiniz. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz, dilerseniz bizimle irtibata geçin, dilerseniz internetten kısa bir ön araştırma yapın. Sizin kendinizi güvende hissetmenizi, birinci öncelik olarak alan bir aileyiz.

***

Evstil.com yalnızca ve yalnızca estetiğe hizmet etmektedir. Dolayısıyla değerli vaktinizi, kargo masrafı gibi ayrıntılarla meşgul etmek istemiyoruz. Güvenli ve özel üretim ürünlerle dolu bir alışverişin keyfini çıkartmanız için herşey düşünüldü! Evstil.com ürünlerimizin tamamı ücretsiz kargo ile gelmektedir.

***

Ürünlerimizden memnun kalmazsanız, 15 gün içerisinde ücretsiz kargoyla iade edebiliyor ve paranızın tamamını geri alabiliyorsunuz; bu gayet doğal çünkü biz sizin memnuniyetinizi ve estetik olarak tatmin olmanızı hedefleyin bir aileyiz.

***

Keyifli Alışverişler Dileriz...

Evstil.com